fbpx

Rīgas tuvajā centrā taps “zaļa” jaunbūve ar 36 dzīvokļiem

DZĪVOKLI

36

autostāvvietas

40

Nekustamā īpašuma attīstītājs Baltic Investment Group (BIG) ir uzsācis jaunas daudzdzīvokļu ēkas celtniecību, Ieriķu ielā 18 – “IERIĶU SPĀRES”. Projekts, kas atrodas 10 minūšu attālumā no Vecrīgas un 2 minūšu attālumā no t/c Domina, kļūs par zaļāko, videi draudzīgāko un vienlaikus finansiāli pieejamāko projektu Rīgas tuvajā centrā.

Piecstāvu ēkā, kas tiks pabeigta 2022.g. vasarā, būs 36 dažādas platības dzīvokļi, 20 pazemes un 20 virszemes autostāvvietas, nelielam parkam līdzīga zaļā zona, rotaļu laukums, kā arī attīstīta infrastruktūra. Projekta nosaukums “IERIĶU SPĀRES”, ir veidots uz vārdu spēles: latviešu valodā vārdam “spāre” ir divas nozīmes – “spāres”, dabā sastopamie kukaiņi un “spāre” kā būtiska celtniecības daļa. Šīs nosaukums atspoguļo divas Rīgas nākotnes ēkas unikālās iezīmes – modernu arhitektūras risinājumu, atvērtās koka spāru konstrukcijas un fokusu uz dabīgo izejmateriālu izmantošanu projekta celtniecībā. No vienas puses, būs projekts, tuvajā centrā, ar apjomīgu zaļo zonu, no otras puses – “zaļās” būvniecības tehnoloģijas, dabiskie materiāli iekšējai apdarei un augstā energoefektivitāte.

Kam paredzēts jaunais projekts? Pēc BIG grupas valdes locekļa Ļeva Golanda teiktā, projekta “IERIĶU SPĀRES” dzīvokļu plānojumi, apdare, atrašanas vieta un cena, padara to par ideālu objektu jaunajām ģimenēm un Rīgas centrā strādājošiem speciālistiem. Turklāt māja atbilst arī visām Altum īpašuma iegādes atbalsta programmu prasībām.

“Mājokļa izmaksas jaunajā projektā nebūs lielas un īpašuma iegādes cenas būs atbilstošas vidējo cenu kategorijai. Piemēram, dzīvoklim ar pilnu apdari, parketa grīdām, augstas kvalitātes logiem, akmens masas flīzēm un citiem dabiskajiem apdares materiāliem, kv.m., izmaksas būs sākot no 1.8 tūkst. eiro.”, – uzsver Ļevs Golands.

‘“IERIĶU SPĀRES” daudzējādā ziņā ir unikāls projekts Rīgai. Projektā ir nožogota zaļā zona ar pastaigu takām un bērnu rotaļu laukumu, ka arī pirmā un piektā stāva dzīvokļiem ir savas terases, kas plēšas vairāku desmitu kv.m. Rīgas pilsētas centrā jaunceltnes, ar līdzīgi sakārtotu un pieejamu infrastruktūru, šobrīd tirgū pieejamas nav. Projektā tiks izbūvēti dažādas platības dzīvokļi: no maziem ekonomiskiem vienas un divu istabu līdz “penthouse” (jumta līmeņa) dzīvokļiem, ar savām privātajām terasēm. Tas arī izceļ mūsu ēku starp citām daudzdzīvokļu mājām Rīgā.’ – saka Ļevs Golands.

Unikāls arhitektūras risinājums – atvērtas koka spāres, kas atrodas virs pēdējā stāva terasēm, ne tikai piešķir ēkai “odziņu”, bet arī ļauj, piemēram, uz terases audzēt vīnogas un citus augus, kā arī izveidot mājīgu, zaļu telpu praktiski pilsētas centrā.

“Pandēmija, kas ir skārusi visu pasauli, ir mainījusi pircēju prasības pēc mājokļiem pilsētā. Mājoklim ir jābūt plašam, videi draudzīgam, ar piekļuvi savai privātai teritorijai. Cilvēki novērtēja šīs īpašības, kad viņiem bija jāpavada vairākas nedēļas, pat mēneši izolācijā, gandrīz kā ieslodzījumā, taču mēs esam pārliecināti, ka arī pēc epidēmijas šīs prasības attiecībā uz mājokļiem turpināsies”, – pauž BIG pārdošanas vadītājs Ralfs Gaubšteins.
Konsultācijas ar potenciālajiem pircējiem un dzīvokļu rezervēšanu projektā “IERIĶU SPĀRES” kompānija Baltic Investment Group uzsāks š.g. maijā.


Baltic Investment Group Latvijas tirgū darbojas kopš 2009. gada, ar dažādu nekustamo īpašumu platību celtniecību, attīstību un uzturēšanu. Kopumā uzņēmums Rīgas un Jūrmalas centrālajos rajonos ir uzbūvējis vairāk kā 11 000 kv.m. dzīvojamo platību un 3 000 kv.m. komercplatības. Uzņēmuma portfelī ir tādi projekti kā – dzīvokļu komplekss Jūrmalā, Rīgas ielā 51, septiņstāvu jaunbūve Rīgā, Stabu ielā 100, kā arī renovēta daudzdzīvokļu ēka Tallinas 86.

Neskatoties uz būvmateriālu sadārdzināšanos un strauju cenu kāpumu jaunajos projektos visā Latvijā, uzņēmums Baltic Investment Group (BIG) ir nolēmis nepalielināt dzīvokļu pārdošanas cenas mājā “Ieriķu SPĀRES”. Jaunais projekts atrodas Ieriķu ielā 18, un tā būvniecība noslēgsies 2022.gada vasarā.
Koronavīrusa izraisītā pandēmija un ar to saistītie ierobežojumi ir izraisījuši strauju būvniecības cenu pieaugumu. No 2021.gada janvāra svarīgākie būvmateriāli – metāls, cements, stikls un putupolistirols – ir kļuvuši dārgāki par 30%-50%, un to cena turpina pieaugt. Eksperti uzskata, ka Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt gataviem tam, ka jaunajos projektos dzīvokļu cenas pieaugs par vismaz 15%. Tas nozīmē, ka, pieaugot cenām jaunajos projektos, dārgāki kļūs arī otrreizējā tirgū pieejamie mājokļi.
Nekustamā īpašuma attīstītājs Baltic Investment Group (BIG) ir uzsācis jaunas daudzdzīvokļu ēkas celtniecību, Ieriķu ielā 18 - “IERIĶU SPĀRES”. Projekts, kas atrodas 10 minūšu attālumā no Vecrīgas un 2 minūšu attālumā no t/c Domina, kļūs par zaļāko, videi draudzīgāko un vienlaikus finansiāli pieejamāko projektu Rīgas tuvajā centrā.
Nekustamā īpašuma attīstītājs Baltic Investment Group (BIG) ir uzsācis jaunas daudzdzīvokļu ēkas celtniecību, Ieriķu ielā 18 - “IERIĶU SPĀRES”. Projekts, kas atrodas 10 minūšu attālumā no Vecrīgas un 2 minūšu attālumā no t/c Domina, kļūs par zaļāko, videi draudzīgāko un vienlaikus finansiāli pieejamāko projektu Rīgas tuvajā centrā.

SIA baltic investment group

Projekts Ieriķu SPĀRES atbilst visām Altum īpašuma iegādes atbalsta programmu prasībām.

(c) SIA Baltic Investment Group, 2021

SIA baltic
investment group

Pieteikties
konsultācijai

Ralfs Gaubšteins