fbpx

Ieriķu SPĀRES projekts

2021.gada martā nekustamā īpašuma attīstītājs Baltic Investment Group Ieriķu ielā 28a sāka būvēt daudzdzīvokļu ēku Ieriķu SPĀRES. Tas būs zaļš, videi draudzīgs projekts Rīgas tuvajā centrā par draudzīgām cenām.

Projekta nosaukums — Ieriķu SPĀRES — ir veidots, izmantojot vārdu spēli: latviešu valodā vārdam “spāre” ir divas nozīmes — spāre ir būtisks ēkas būvelements, tāpat spāre ir Latvijā sastopams kukainis. Tādējādi nosaukumā ir ietvertas Rīgai unikālas topošās ēkas iezīmes — moderns arhitektūras risinājums, atvērtas koka spāres un videi draudzīgs projekts. No vienas puses, te būs ļoti zaļa vide, no otras — ēkas tapšanā izmantotas “zaļās” būvniecības tehnoloģijas, ekoloģiski un dabiski interjera apdares materiāli, tai būs augsta energoefektivitāte. Ēkas projektam ir piešķirts А+ klases energosertifikāts.

Piecstāvu ēkā, kuras būvniecība noslēgsies 2022.gada rudenī, būs 36 dažāda lieluma dzīvokļi ar pilnu apdari, 20 pazemes un 20 virszemes stāvvietas, bērnu rotaļu laukums un laba infrastruktūra. Ieriķu SPĀRES ir izveidota pieejama vide cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Māja piegulošajā teritorijā ir ierīkoti soliņi, apgaismojums un ārējās novērošanas kameras.

Apstādījumi — krūmi, ziedi un koki — aizņem 70% projekta teritorijas. Mājai piegulošajā teritorijā aug trīs Latvijā aizsargājamas lapegles.

Atkritumu savākšanai Ieriķu SPĀRES nojumē tiks uzstādīti konteineri atkritumu dalītai savākšanai.

Ieriķu SPĀRES atrodas 10-15 minūšu brauciena attālumā no Vecrīgas un divu minūšu gājiena attālumā no tirdzniecības centra Domina un Promo.

Pateicoties lieliskai atrašanās vietai, kvalitatīviem materiāliem, pārdomātam teritorijas un dzīvokļu plānojumam, kā arī salīdzinoši pieņemamai cenai, projekts Ieriķu SPĀRES 2022.gadā būs viens no veiksmīgākajiem jaunajiem projektiem tirgū. Dzīvokļi mūsu mājā būs veiksmīgs finanšu ieguldījums gan tad, ja meklējiet jaunu dzīves vietu, gan arī tad, ja meklējiet pievilcīgu investīciju objektu.

Daži fakti par projektu Ieriķu SPĀRES:

Attīstītājs

Uzņēmumam Baltic Investment Group (reģ. nr. 50103951221) ir ļoti uzticama Latvijas nekustamā īpašuma attīstītāja reputācija. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvus būvmateriālus, sadarbojamies tikai ar pieredzes bagātākajiem arhitektu birojiem un būvuzņēmējiem. BIG grupa Latvijas tirgū strādā kopš 2009.gada, nodarbojoties ar mājokļu būvniecību, attīstību un pārvaldību.

Mūsu specializācija ir moderni, kvalitatīvi mājokļi pilsētas centrālajos rajonos, kurus raksturo tuvums pilsētas infrastruktūrai, pārdomāti plānojumi, stāvvietas, komfortablai dzīvei pietiekama mājai piegulošā teritorija un demokrātiskas cenas.

Uzņēmums kopumā ir uzbūvējis mājokļus vairāk nekā 14000 kv.m. platībā Rīgas un Jūrmalas centrālajos rajonos. Mūsu portfelī ir, piemēram, šādi projekti: daudzdzīvokļu komplekss Rīgas ielā 51, Jūrmalā, septiņu stāvu dzīvojamā māja Stabu ielā 100, Rīgā un dzīvojamā ēka Tallinas ielā 86.

Baltic Investment Group ir ne tikai būvuzņēmums, bet arī pārvaldnieks. Pateicoties efektīvai un pārdomātai dzīvojamo māju pārvaldībai, maksa par apsaimniekošanu mūsu dzīvokļos ir zemāka nekā analoģiskos mājokļos citur.

Savos objektos mēs nepieļaujam kavēšanos ar būvniecības termiņiem un nodošanu ekspluatācijā. Mūsu prioritātes — kvalitāte, drošums un ilgtermiņa sadarbība ar mūsu dzīvokļu pircējiem. Baltic Investment Group klienti saņem kvalitātes garantiju ikvienā projekta realizācijas posmā.

Būvniecība

Pateicoties kvalitatīvu būvmateriālu un vismodernāko būvniecības tehnoloģiju izmantošanai, būvuzņēmums sniedz beztermiņa garantiju projekta Ieriķu SPĀRES ēkai.

Projekts Ieriķu SPĀRES apvieno virkni Rīgai unikālu arhitektūras un būvniecības risinājumu. Pirmkārt, ēka netiek būvēta pēc tipveida projekta, arhitektūras projekts tika radīts īpaši šai mājai un līdzīgu būvju pilsētā nav. Piektā stāva plānojums ietver četrus plašus jumta līmeņa dzīvokļus (penthouse) ar privātām, daļēji stiklotām terasēm, kuru platība ir no 23 līdz 28 kv.m.. Savas terases ir arī četriem dzīvokļiem pirmajā stāvā. Ieriķu SPĀRES šajā rajonā ir vienīgā dzīvojamā ēka ar balkoniem un terasēm, kā arī vienīgā māja ar pazemes autostāvvietu..

Otrkārt, Ieriķu SPĀRES augšējo stāvu rotā masīvkoka spāres: unikālā arhitektūras konstrukcija piešķir ēkai modernu izskatu un veido glītu daudzfunkcionālu telpu piektā stāva terasēs. Terasēs var audzēt arī dekoratīvus un kāpelējošus augus.

Ēkas konstrukciju veido monolīts dzelzsbetons un silikātbloki. Māja ir siltināta ar akmens vati (platums 150mm). Pazemes autostāvvietā izmantots hidrotehniskais betons.

Logaiļu stiklojumā daļēji izmantoti alumīnija logu profili un fasāžu sistēmas.

Māja ir aprīkota ar uzņēmuma Kone liftu, kurš vienlaikus var pārvadāt līdz astoņiem cilvēkiem. Tas pārvietojas no pazemes autostāvvietas līdz piektajam stāvam.

Apdare

Ieriķu SPĀRES saviem iemītniekiem piedāvā 36 ērtus dzīvokļus ar veiksmīgu plānojumu un pilnu apdari ar kvalitatīviem un dabiskiem materiāliem. Visos dzīvokļos ir ozola parketa grīda (platums 190mm), kvalitatīvas trīskāršas stikla paketes, dabiskā akmens palodzes un akmens masas vannas ar 25 gadu garantiju. Vannas istabās un tualetēs ir ierīkotas siltās grīdas, bet 1.-4.stāva dzīvokļu vannas istabās un tualetēs ir izmantotas kvalitatīvas vācu un somu akmens flīzes.

Piektajā stāvā izvietotajos jumta līmeņa dzīvokļos ir uzstādīta ekskluzīva Premium klases itāļu santehnika, bet apdarē izmantotas itāļu akmens flīzes.

Ieriķu SPĀRES ir aprīkotas ar kvalitatīvām koka ārdurvīm un iekšdurvīm. Visu dzīvokļu ārdurvīm ir 30 minūšu ugunsdrošības pakāpe EI-30 un 42 decibelu skaņas izolācija.

Ieriķu SPĀRES ka mājoklis

Ieriķu SPĀRES daudzējādā ziņā ir Rīgai unikāls projekts. Tas atrodas svarīgāko sabiedriskā transporta maršrutu krustpunktā, tuvu tirdzniecības centriem un citai pilsētas infrastruktūrai, mājai ir nožogota zaļa teritorija ar pastaigu takām un bērnu rotaļu laukumu. Pirmajā un piektajā stāvā esošajiem dzīvokļiem ir terases, kuru platība ir līdz 28 kvadrātmetriem. Vidējās cenu kategorijas jaunajos projektos Rīgā līdzīgu nosacījumu šodien nav.

Projekta Ieriķu SPĀRES dzīvokļu plānojums, apdare, izvietojums un cenas padara to par ideālu dzīves vietu jaunajām ģimenēm un pilsētas centrā strādājošajiem speciālistiem. Jūs novērtēsiet mūsu dzīvokļu omulību, kvalitāti un pārdomātos arhitektūras risinājumus. Mājoklis projektā Ieriķu SPĀRES – tas ir uzticams mājoklis ar saprotamu un prognozējamu apsaimniekošanas sistēmu, augstu energoefektivitāti un zemiem komunālajiem maksājumiem.

Projekta būvnieks — uzņēmums Baltic Investment Group — vienlaikus ir arī nama apsaimniekotājs. Prognozētā apsaimniekošanas maksa ir 70 eirocenti par kvadrātmetru + PVN.

Pateicoties Baltic Investment Group sadarbībai ar Latvijas lielākajām komercbankām un Latvijas Īpašumu vērtētāju asociāciju, dzīvokļu pircēji var ātri saņemt dzīvokļa novērtējumu, kā arī izdevīgus hipotekārā kredīta nosacījumus un individuālu apkalpošanu bankā. Turklāt ēkai ir А+ klases energosertifikāts, tā atbilst visām Altum dzīvokļu iegādes atbalsta programmas prasībām.

Priekšrocības dzīvošanai projektā Ieriķu SPĀRES:

Investīcijas Ieriķu SPĀRES projektā

Rīga strauji mainās un attīstās, līdz ar to izmaiņas notiek arī nekustamā īpašuma tirgū. Patlaban to ietekmē četri faktori. Tā korona vīrusa izraisītā pandēmija, kuras iespaidā iedzīvotājiem ir jaunas prasības pilsētas mājokļu plānojumam un izvietojumam. Vecais, padomju laikos celtais dzīvojamais fonds noveco, tādēļ pircēji un īrnieki aizvien biežāk interesējas par mājokļiem jaunajos projektos. Plašā Rail Baltica projekta attīstība, kas izmainīs pilsētas aktīvo un “kluso” rajonu karti. Turklāt vietas jaunu mājokļu celtniecībai centrā un tam tuvākajos rajonos paliek aizvien mazāk.

Ja jūs plānojat Rīgā pirkt dzīvokli kā investīciju objektu, tad projekts Ieriķu SPĀRES būs ļoti izdevīgs un drošs risinājums. Pēc speciālistu vērtējuma, ievērojot aktuālās un ilgtermiņa nekustamā īpašuma tirgus attīstības tendences, dzīvokļiem projektā Ieriķu SPĀRES stabili palielināsies cenas un vērtības pieaugums tuvāko desmit gadu laikā būs ne mazāks kā 30%.

Priekšrocības investīcijām projektā Ieriķu SPĀRES:

SIA baltic investment group

Projekts Ieriķu SPĀRES atbilst visām Altum īpašuma iegādes atbalsta programmu prasībām.

(c) SIA Baltic Investment Group, 2021

SIA baltic
investment group

Pieteikties
konsultācijai

Ralfs Gaubšteins